Виставка Петра Грицюка. Метал 22.11.2019-15.12.2019

22 листопада о 18:00 в PM Gallery відбудеться відкриття персонального арт-проєкту молодого художника Петра Грицюка, який активно працює в напрямку експериментального художнього металу. На виставці вперше будуть представлені технологічно складні кінетичні об’єкти, які поєднують естетику матеріалу, якісні візуальні ефекти та глибокий філософський зміст.

Проєкт складається з трьох окремих частин («Прагнення до іншого», «Маніпуляції інформацією» та «Фрагменти»), що в комплексі демонструють еволюцію художнього пошуку та водночас стилістичну єдність. До експозиції увійдуть виключно експериментальні роботи над якими автор працював два останні роки: кінетичні інсталяції з використанням складних технологічних прийомів, модульні пласти із нержавіючої сталі з оптичними ефектами, незвичні металеві об’єкти, поєднані із відео-артом.

Роботи митця наповнені філософією, його роздумами про мистецькі можливості матеріалу та справжності чи абсурдності наших взаємодій з віртуальним світом.

Експозиція розкриє непересічний мистецький досвід і творчий потенціал молодого художника, а також покаже глядачам кардинально новий вектор розвитку сучасної металевої пластики в цілому. Це великий авторський експеримент, в якому відвідувачі зможуть відкрити для себе чимало новаторських рішень та можливостей традиційного матеріалу.

Проєкт доповнено інтерактивною складовою: щоб переглянути відеоанонс виставки зіскануйте плакат за допомогою мобільного додатку «Overly App».
(https://www.facebook.com/Overlyapp/)