Благодійний аукціон “Сучасне українське мистецтво” 10.12.2020 – 19.01.2021

10 грудня (четвер) у PM Gallery відбулося відкриття благодійної виставки-аукціону «Сучасне українське мистецтво», що має на меті актуалізувати арт-середовище Львова у новому форматі.
На аукціоні буде представлено 40 творів, серед яких художні доробки (живопис, графіка, скульптура) відомих українських митців ХХ – початку ХХІ ст., а саме роботи Володимира Патика, Зеновія Флінти, Володимира Одрехівського, Богдана Сороки, Романа Сельського, Олега Мінька, Андрія Бокотея, Сергія Гая та ін., а також роботи, створені різними поколіннями художників під час Міжнародних пленерів ім. Володимира Патика (2018-2019 рр). Серед них, Петро Старух, Володимир Стасенко, Аттіла Коприва, Ярослав Шимін, Маряна Мотика, Андрій Роїк, та ін.
Аукціонний дім «Українське мистецтво» – створений в умовах карантину, а отже дебютант на українському арт-ринку. Його діяльність спрямована на розвиток та підтримку українського мистецтва та його популяризацію серед широких кіл суспільства. Вже незабаром реалізується перший благодійний аукціон «Сучасне українське мистецтво», що першопочатково мав відбутись 13 березня 2020 року у форматі гучного аукціону та згідно несприятливої епідеміологічної ситуації був відтермінований.
Кошти, отримані від продажу творів мистецтва художників Львівської, Закарпатської, Київської мистецьких шкіл та Криму скеровуватимуться на організацію мистецьких виставок, пленерів, стипендій для молодих митців, що сприятиме популяризації українського мистецтва у світовому арт-просторі.
Захід відбуватиметься за підтримки Управління Культури Львівська міська рада, Західного регіонального науково-мистецького центру Національної академії мистецтв України, Львівська національна академія мистецтв, Аукціонний дім “Українське мистецтво”, PM Gallery, Творчої майстерні Роксолани і Остапа Патиків.
Аукціонну виставку можна буде відвідати протягом двох місяців безкоштовно.
Запрошуємо всіх охочих до участі у благодійному аукціоні підтримки сучасного українського мистецтва!