Наталія Поліщук

Художниця народилася 18 вересня 1983 року в місті Дрогобич.
У 2003 році з відзнакою закінчила Самбірський педагогічний коледж за спеціальністю «Образотворче, декоративно-прикладне мистецтво та дизайн». У 2007 році закінчила факультет «Графіка» Української академії друкарства.
Творчу діяльність розпочала з 1999 року, працює в галузі живопису. З 2008 року є членом Національної Спілки Художників України.
Була учасником 16 пленерів та понад 80 виставок та арт-проектів в Україні, Росії, Білорусі, Польщі, Словаччині, Угорщині, Хорватії, Італії, Словенії, Іспанії[3] та Австрії.
Тричі нагороджена Почесною грамотою Міністерства культури і туризму України за вагомий особистий внесок у створенні духовних цінностей та високу професійну майстерність.
Творчість Н. Поліщук висвітлено в понад 60 вітчизняних і зарубіжних каталогах, журналах та газетах, а також телеканалами: «Інтер», «ТРТ», «Телеканал 12», «Культура», «Белтелерадіокомпанія», «Real Estate TV», МТРК «Мир», «28.pl» та ін.
Роботи зберігаються в державних та приватних збірках в Україні, Росії, Білорусі, Казахстані, Вірменії, Польщі, Словаччині, Угорщині, Хорватії, Італії, Словенії, Греції, Австрії, Канаді та США. Найбільшою колекцією робіт володіє галерея «Jan Siuta International Galeries» (Krakow, Poland / Miami, USA).