Наталія Поліщук

Художниця народилася у 1983 році у Дрогобичі.
Освіта: Самбірський педагогічний коледж, спеціальність «Образотворче, декоративно-прикладне мистецтво та дизайн» (2003); Українська академія друкарства, факультет «Графіка» (2007).

Сьогодні є членом Національної Спілки Художників України; тричі нагороджена Почесною грамотою Міністерства культури і туризму України за вагомий особистий внесок у створенні духовних цінностей та високу професійну майстерність.
Є активною учасницею мистецького життя, зокрема близько 20 пленерів та понад 80 виставок в Україні, Білорусі, Польщі, Словаччині, Угорщині, Хорватії, Італії, Словенії, Іспанії та Австрії та ін.

Творчість Наталії Поліщук висвітлено в понад 60 українських та зарубіжних виданнях, а також телеканалами: «Культура», «Інтер», «ТРТ», «Телеканал 12», «Real Estate TV», «28.pl» та ін.
Роботи зберігаються в державних та приватних збірках України, Білорусі, Казахстану, Вірменії, Польщі, Словаччині, Угорщині, Хорватії, Італії, Словенії, Греції, Австрії, Канаді та США. Найбільшою колекцією робіт володіє галерея «Jan Siuta International Galeries» (Krakow, Poland / Miami, USA).