Галина Отчич

Художниця закохана у живопис з дитинства. Перші дитячі кроки зробила на Закарпатті. Мабуть, краса цього чарівного краю вже тоді полонила дитяче серце і творчість стала невід’ємною частиною її життя. Освіту архітектора здобула у Львівському Політехнічному інституті. Після закінчення обійняла посаду архітектора у музеї «Народної архітектури і побуту у м. Львів ім. К. Шептицького».

З 1984 р. – дизайнер-конструктор ВО «Конвеєр». Під час роботи на цьому підприємстві представляла свої авторські розробки на ВДНГ (м. Москва), брала участь у багатьох конкурсах, стала Лауреатом всесоюзного конкурсу творчої молоді з промислового дизайну.
З 2007 року Галина поєднує викладацьку роботу у Львівському професійному ліцеї комп’ютерних технологій з творчою працею – це створення ілюстрацій до дитячих віршів і казок. Її малюнкам характерні яскравість, оригінальність, лаконічність та влучна ілюстративність до тексту.
З 2010 року викладач вищої категорії, голова циклової комісії «Дизайн друкованої продукції» Львівського поліграфічного коледжу УАД, а з 2018 старший викладач кафедри Графічного дизайну та мистецтва книги Української академії друкарства

Мистецькі роботи художниці дуже різноманітні за тематикою: природа рідної Львівщини та Закарпаття древня архітектура Львова, класичні біблійні сюжети та ін. Своєю творчістю вона розкриває глибоку віру у щастя і радість земного буття, пошук істини, закоханість у навколишній світ. Галині Отчич притаманна експресивна манера живопису, своєрідна техніка розпису на склі, приємно вражають своєю свіжістю листи акварелей, не залишають байдужим глядача і графічні твори.

В арсеналі художниці – 6 персональних і понад 30 виставок у Львові, Львівській області, Донецьку, Луганську, Тернополі, Ужгороді, Вінниці, Луцьку, Івано-Франківську, а також за кордоном : Албанія, Бангладеж, Румунія, Чеська республіка, Словаччина, Сербія, Польща, Італія, Швейцарія, Малазія, Китай, Гонг-Конг, Болгарія, Фінляндія. Нагороджена почесними грамотами та дипломами.